کلیه محصولات شرکت دارای مشخصات ذیل میباشند :

 1. دیگهای مدل hgf بر اساس استانداردs 2790 به شماره استاندارد ISRI-4231 طراحی و ساخته می شوند و به دلیل بالا بودن ظرفیت و سیستم طراحی از راندمان بالایی برخوردار می باشند و با پلاک استاندارد کیفیت ارایه می گردند.

 2. دیگهای بخار این شرکت در ظرفیتهای 100 کیلوگرم بخار بر ساعت تا 10000 کیلوگرم بخار در ساعت معادل 1100 پوند بخار بر ساعت تا 22000 پوند بخار بر ساعت و با فشار کاری 10-6 بار تولید می شوند.

 3. فولاد مصرفی در ساخت بدنه دیگ استاندارد از نوع 17mn4 din 17155 و لوله های مصرفی از نوع بدون درز آتش خوار مطابق استاندارد8 –din 17175می باشند.

 4. الکترودهای مصرفی در ساخت دیگها بر اساس روش صحیح جوشکاری pqr و wpsانجام می گیرد.

 5. دیگهای تولیدی این مرکز توسط بازرسان شرکت بازرسی کنترل کیفیت که از شرکتهای مرجع استاندارد می باشند، بررسی گردیده و با هر محصول گواهی گزارش کیفیت و همچنین پلاک استاندارد کالا ارائه می گردد.

 6. به لحاظ سهولت و بازدید در انجام رسوب زدایی به تناسب ظرفیت های مختلف دریچه های متناسب در بدنه دیگ ها تعبیه می گردد.

 7. کلیه دیگ های تولیدی با 1.5 برابر فشار تولیدی مورد تست هیدرو استاتیک قرار گرفته و پس از اتمام کلیه مراحل کاری مجدداً مورد تست گرم قرار می گیرند.

 8. بدنه دیگها با پشم سنگ مخصوص با ضخامت متناسب و درب های ابتدایی و انتهایی با بتون نسوز ایزوله شده و با ورق استیل کاوربندی می شوند.

 9. پایه دیگها طوری طراحی و ساخته میشوند که به راحتی ضربه های ناشی از جا به جایی و وزن دیگ را تحمل نموده و تنها یک سطح صاف و محکم برای نصب دیگ کافی است.

 10. تمامی تجهیزات کنترلی و ایمنی مورد نیاز از جنس مرغوب انتخاب شده و از لحاظ کاری کاملا اتوماتیک هستند با وجود این می بایست دستگاه توسط افراد مطلع مورد استفاده قرارگیرد.

 11. کلیه دیگهای بخار تولید شده توسط شرکت حرارت گستر فراهانی درصورت نصب و راه اندازی صحیح مطابق استانداردهای متداول به مدت یک سال گارانتی می گردند.